Winkhaus

Always precise

Winkhaus oferuje kompleksowe rozwiązania organizacji kontroli dostępu dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Nasze produkty bazują na zaawansowanej technologii i najwyższej jakości, dlatego użytkownicy otrzymują wygodne, łatwe w obsłudze i niezawodne zarządzanie dostępem. 

Od samego początku współpracy składamy wiążącą obietnicę: jesteśmy precyzyjni we wszystkim, co robimy, aby wspierać Cię w najlepszy możliwy sposób!

Myślenie przyszłościowe

na wszystkich poziomach

Dzięki bogatemu doświadczeniu w projektowaniu, szerokiej wiedzy branżowej i niezbędnym kwalifikacjom rozwojowym, opracowujemy nie tylko produkty z zakresu kontroli dostępu, ale także okucia do stolarki okiennej i zamki drzwiowe. Dążymy do tego, aby uczynić życie naszych klientów bardziej bezpiecznym.

Niemiecka jakość

W przypadku kontroli dostępu dla firm, instytucji publicznych, domów prywatnych lub stowarzyszeń wymagania dotyczące trwałości i niezawodności użytych komponentów są szczególnie wysokie. By spełnić te oczekiwania, firma Winkhaus projektuje i wytwarza swoje produkty w nowoczesnym zakładzie w Münster - z zachowaniem najwyższej precyzji i przy użyciu zaawansowanych technologii.

Od 1854

4 zakłady produkcyjne

Obecni na całym świecie

Tradycja

od 160 lat

Dzięki naszej innowacyjności na przestrzeni ponad 160 lat historii firmy staliśmy się wiodącym dostawcą inteligentnych rozwiązań w branży zabezpieczeń i zamków. Produkty Winkhaus są wysoko oceniane przez architektów, dystrybutorów, producentów okien, deweloperów i użytkowników na całym świecie. Winkhaus jest nadal firmą rodzinną – teraz zarządzaną przez piąte pokolenie!

Szeroki zakres usług

Wybierając Winkhaus jako partnera, Twoja firma będzie optymalnie przygotowana na wiele wymagających sytuacji. Niezależnie od tego, czy chodzi o doradztwo, projektowanie, realizację, naprawę czy konserwację systemu dostępowego i oprogramowania, nasz wszechstronny serwis stwarza optymalne warunki do zaoferowania rozwiązania spełniającego Twoje wymagania - gotowy jest na podjęcie wyzwań i ochronę Twojego bezpieczeństwa.

winkhaus.pl

Dowiedz się więcej o firmie Winkhaus

Na naszej stronie internetowej zamieściliśmy przegląd całościowych, zaawansowanych rozwiązań kontroli dostępu, które wyznaczają nowe standardy w zakresie efektywności i·ekonomiczności użytkowania.