blueCompact

Система замикання
з керуванням через додаток

Починайте жити розумно та відкривайте для себе багатофункціональність цієї унікальної системи замикання!

Зручно. Гнучко. Розумно.

blueCompact - це одна з перших систем замикання, якою можна керувати за допомогою смартфона.  Для системи не існує стандартних рішень і неможливих завдань. Які б налаштування ви не обрали, ваша нова система буде готова до них.  Після налаштування ви отримаєте повний контроль і моніторинг за усіма вашими дверми, де система встановлена.

blueCompact проявляє себе якнайкраще в розумних будинках та  прогресивних офісах  малого та середнього бізнесу.

«blueCompact зростає разом з моїм підприємством. Мені не потрібно ухвалювати остаточні рішення щодо доступу, я зберігаю гнучкість».

Штефані Шмідт, підприємиця

Розумна система з інтелектуальним керуванням

blueCompact —  це сучасні технології, від яких перехоплює подих. І все це —  на екрані вашого смартфона, слухняне й гнучке! blueCompact одна з перших систем замикання, яка використовує додаток для управління всіма операціями, керування  правами доступу та  змінами безпосередньо зі смартфона або планшета - для цього потрібен лише майстер-ключ. 
 

Загубили ключ?
Раз-два, замкнено

А ви колись вимикали ключ? З blueCompact це цілком можливо! Втрачений ключ можна просто деактивувати в мобільному додатку — за лічені хвилини. При цьому скопіювати ключ без авторизації практично неможливо. І більш не потрібно  змінювати циліндри в разі втрати ключа  — достатньо перепрограмувати циліндр і ключі.

Жодних побоювань. Жодних хмар.

На відміну від інших систем, система замикання blueCompact не ґрунтується на хмарних технологіях. Усі дані зберігаються централізовано на самому ключі. Там вони зберігаються у кодованому вигляді, щоб захистити вашу інформацію. Сторонні особи марно намагатимуться отримати доступ до ваших даних – навіть якщо смартфон загублено, на ньому нічого не знайти.

Завжди все під контролем

blueCompact розповість вам все! Який ключ використовувався, ким і коли. Вам вирішувати, що робити з цією інформацією. Можна контролювати робочий час працівників на підприємстві чи час повернення дітей зі школи — будьте впевнені, що blueCompact зробить свою роботу з німецькою точністю та якістю.

Контроль незалежно від відстані

Саме ви вирішуєте, коли blueCompact відкриватиме двері вашим працівникам чи відвідувачам. Ви далеко від дому, але треба, щоб добрі сусіди прийшли і нагодували домашнього улюбленця? Жодних проблем — зайдіть у мобільний додаток і дозвольте їхньому ключу працювати саме тоді, коли вам потрібно.

Легко та зрозуміло

Система blueCompact розроблена головним чином з урахуванням простоти експлуатації. Зрозуміло, ми не залишимо вас наодинці з таким різноманіттям функцій.
Управління системою доступу blueCompact настільки просте й зрозуміле, що з ним впорається навіть дитина. Для кожної функцію в додатку є чітке пояснювальне відео.

Настінний зчитувач: Гнучке програмування

Інтегруйте двері, ворота або шлагбауми з електромоторним керуванням до вашої системи замикання. Настінний зчитувач blueCompactу можна встановлювати зовні чи всередині приміщення. Смарт-функції нададуть вам ще більше свободи в організації доступу в ваші приміщення.

Створення профілів часу та керування ними

Кожен ключ blueCompact може жити окремим життям. Хочете, щоб по буднях ключ №1 відкривав двері на першому поверсі, а на вихідних — на другому. І щоб лише в обідній час? А ключ №2 має відкривати лише підвальну кімнату і лише десятого числа кожного місяця? Що б ви не придумали, системі blueCompact до снаги конфігурації будь-якої складності.

«Завдяки blueCompact ми отримали гнучкість, якої ми потребуємо». Тепер загублений ключ не означає негайно значних витрат».

Родина Мюлерів

blueCompact Порівняно з

blueCompact пропонує повний комплекс рішень, що забезпечують безпеку цілодобово і без вихідних!

 Механічна конструкція blueCompact
Захист доступу
Контроль доступу
Зміна прав доступу без зайвих витрат
Детальний журнал подій (вхід/вихід)
Програмовані назви дверей і ключів
Зрозуміла інструкція, що завжди під рукою
Повна свобода налаштувань під найвимогливіші потреби
Сучасний та інноваційний  дизайн
Віддалене призначення прав доступу та план доступу
Часові профілі

blueSmart

Наше рішення великих підприємств

blueSmart – інтелектуальна система замикання для зручного керування складними структурами будівлі. Вона по-новому поєднує в собі переваги автономних та онлайн рішень з перевагами поєднання систем замикання у віртуальну мережу, її можна динамічно розширювати, вона гнучко реагує на ваші індивідуальні потреби.